Najnovšie recenzie zo sekcie Modelovacie hmoty

Overený zákazník Testuj.to Peter

Pridané: 17. novembra 2023

• konzistencia
  • animované návody
  • skáče ako skákalka
  • balenie
  • návod len v smartphone
  • príliš tvrdé na modelovanie pre menšie deti

Modelína má netradičnú konzistenciu - ako rozžuvaná žuvačka - dobre sa naťahuje, drží tvar, malé detaily sa dajú dobre modelovať. Má veľmi mierny kyslastý zápach. Pre trojročné dieťa bola príliš tvrdá na modelovanie podľa predstáv, ale to mu nebránilo, aby sa zabavilo jednoduchým mačkaním či vaľkaním malých kúskov.

Animované návody pomáhali držať pozornosť dieťaťa aj napriek tomu, že som podľa nich išiel hlavne ja a dieťa so záujmom sledovalo. Neskôr sa zapojilo aj ono a tešilo sa, že mohlo prispieť zopár končatinami.

Modelínu by som odporúčal pre staršie deti, ktoré sú už trošku silnejšie. Pre mladšie deti len s výraznou asistenciou rodiča, ktorý sa tiež zabaví.

Aplikácia v ktorej sú priložené návody fungovala dobre, len s malými nedostatkami (malé tlačidlo ďalej). Animácie hotových zvieratiek potešili. Nebol som ale nadšený, že dieťa takto niekoľko hodín striedavo pozeralo do mobilu.

Hodnotím veľmi dobre a o niekoľko rokov sa k tomu určite vrátim keď budú deti o kúsok staršie.

Overený zákazník Testuj.to Lýdia

• Pestrá škála farieb
  • Množstvo hmoty
  • Ľahkosť hmoty
  • Pomocné nástroje
  • Aplikácia - veľmi vtipná
  • Aplikácia - hravá
  • Aplikácia - náučná
  • Synčekovi sa nepáčilo, že nie je možné oddeliť farebné časti od seba ak už niečo spojíte

Balík Hey Clay hmoty poteší detské očká. Hneď pri pohľade na obal, kde sa nachádzajú obrázky vtipných, veselých a farebných postavičiek. Po otvorení balenia vás prekvapí množstvo a pestrosť hmoty a pomocné nástroje. Hmota je ľahká, nelepivá a krásne farebná. Po nainštalovaní aplikácie budete taktiež milo prekvapení vtipným a veselým dizajnom. Aplikácia ponúka jednoduché ale skvelé hry pre deti, napríklad piškvorky, pexeso, puzzle, miešanie farieb ale aj náučné informácie a nakoniec aj postupy tvorenia postavičiek. Hmotu a aj aplikáciu odporúčam na 100 percent.

Overený zákazník Testuj.to Dana

• Farebnosť
  • Konzistencia
  • Nelepí sa
  • Bez vône a zápachu

Hmota Hey Clay je naozaj perfektná, je ľahučká, má krásne sýte farby a hlavne sa nelepí. Vhodná je aj pre deti, ktorým vadia rôzne pachy. Deti poteší tvaricka vytlačená na vrchu hmoty, keď sa otvorí kelímok. Hmotná postupne tvrdne, no nie úplne, je skôr taká ako tvrdá pena. Veľmi dobre sa s ňou pracuje, je ľahko modelovatelna.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• sytost farieb
  • kazda farba je zvlast zabalena v dobre uzatvaratelnom tegliku
  • konzistencia hmoty je prijemna
  • aplikacia sa dlhsie nacitava

Modelovacia hmota Hey Clay je moderna plastelina,so ziarivymi,sytymi farbami.Hmota sa dobre opracovava,nezapacha a nezanechava lepkavy pocit na rukach.Balenie obsahuje 15 farieb v dobre tesniacich kelimkoch,vdaka ktorym mozete farbu znovu uzavriet a pouzit neskor.Hmota na vzduchu vysycha,preto si postavicky mozete nechat vytvrdnut a pouzivat ich na dalsie hranie.Fantazii sa medze nekladu,ale aj pre deticky,ktore nevedia co vytvorit,ponuka Hey Clay riesenie v podobe aplikacie,ktora obsahuje navody na vytvorenie nielen postaviciek na obale Hey Clay Roztomili milacikovia,ale aj mnoho inych zvieratiek a postaviciek.

Overený zákazník Testuj.to Patrik

• Farebnosť
  • Jednoduchosť
  • Kreatívnosť
  • manuál v aplikácií a dieťa musí pozerať do telefónu alebo tabletu

Celkovo povedané, Hey Clay Roztomilí miláčikovia sú skvelým spôsobom, ako podporiť kreativitu a zábavu detí. Kvalitné materiály, jednoduché použitie a široká paleta farebných možností robia z tejto sady ideálnu voľbu pre všetkých malých umeleckých nadšencov.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Konzistencia
  • Viac farieb a žiarivé
  • Aplikácia
  • Dobre sa s ňou manipuluje
  • Nedrobí sa
  • Doplnky na dotvorenie
  • praktické otváranie

Plastelína je mäkká hneď na začiatku, pekný smajlík pri otvorení plastelíny. Nesmrdí ako niektoré plastelíny, a nemusí sa rozpracovať aby sa s ňou deti mohli hrať. Dcérka pri hre vydrží veľmi dlho. Je vhodná na naťahovanie dlhých tenkých špagiet, čo pri iných sa to nedá. Ďalšia výhoda je že má viac žiarivých farieb na výber. Je balená v malých praktických boxoch tak sa zabráni vyschnutiu. Keď ju dá pri seba drží tvar skôr ako keby sa zlepila k sebe.
Aplikácia k plastelíne je tiež veľmi dobrá.
Plastelína Hey Clay Roztomilí miláčíkovia je vhodná pre deti, ktoré radi vymýšľajú nové veci a vytvorí.

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Konzistenia hmoty
  • Super sa naťahuje
  • Aj pre najmenšie deti
  • Žiadne negatíva nevidím

Hmota má takú akoby penovú konzistenciu super sa s ňou pracuje. Zvládnu sa s ňou zahrať deti všetkých vekových kategórií. Vytiahli sme ju aj keď sme mali návštevu deti 2 roky, 1 rok a 5 rokov sa s ňou veľmi dlho hrali ani sme o nich nevedeli. Dokonca nieje po nej ani neporiadok čo je pre mňa veľké plus.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 14. novembra 2023

• Material
  • Farby
  • Vsetko ok

Moje 2 dcérky mali možnosť otestovať túto súpravu a hned si ju obľúbili , vyrobili si rôzne zvieratká , mali zábavku na celé dni.odporucame ju všetkym .Je to veľmi kreatívna sada a deti si ju zamilujú .môžu si vyrábať vďaka nej rozne druhy zvieratiek a postavičiek .

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

Pridané: 11. novembra 2023

• Rôzne farby
  • Ľahká tvarovateľnosť
  • Dá sa z nej vytvorili hoci aké zvieratko

HEY CLAY hmota je úplne super pre deti od 3 rokov odporúčam kazdemu dieťa sa s tým vie zabaviť veľmi dlho a zároveň si rozvíja svoje schopnosti na vytváraní buď zvieratiek alebo hoci čoho iného.
V aplikacii je každý jeden krok ako zvieratko vytvoriť.
Konzistencia je ľahká a po vytvorení zvieratka stvrdne a je z nej hračka

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Pridané: 10. novembra 2023

• Hmota je mäkká
  • Hmota sa nelepí
  • Aplikácia v slovenskom jazyku
  • Pri rozoberaní sa farby od seba horšie odliepajú

Modelovacia hmota Hey clay zaujme hneď od začiatku, pretože po otvorení kelimkov nájdeme rôzne farebné tváričky/smajlikov. Práca s hmotou je jednoduchá už pre najmenšie deti, pretože je jemná a mäkká. Nie je z nej neporiadok, nakoľko sa nelepí. Navyše sa z hmoty dá vytvoriť aj skákajúca loptička. Veľkou výhodou je aplikácia v slovenskom jazyku, ktorú si stiahnete a podľa nej môžete tvoriť zvieratká. Aplikácia je spracovaná naozaj dopodrobna. Dokonca deti motivuje a pochváli po krokoch, ktoré vykonajú. Na vzduchu zvieratká uschnú a stvrdnú. Nevýhodou je, že keď sa vám niečo nepodarí, rôzne farebné časti sa od seba horšie odliepajú.

Overený zákazník Testuj.to Adriana

Pridané: 10. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Vyborne pre deti, nádherné farby, super zatváranie, krásne smajlíky
  • Nie je čo vytknúť

Úžasný produkt. Veľmi pekne a praktický vymyslené balenie, farby sú nádherné, sýte. Modelovania hmota krásne drží tvary a na každej ppnotvoreni čaká dieťatko jeden nádherný smajlík, ktorý poteší aj zamračenú tvár ? veľmi oceňujeme pribalenu paličku na dotvára nie postavičiek a rýchlosť uschnutia modelovacej hmoty .

Overený zákazník Testuj.to Vladimíra

Pridané: 9. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Paci sa mi na modelovacej hmote že nezapacha
  • Paci sa mi na modelovacej hmote že nepušta farbu
  • Paci sa mi na modelovacej hmote že nieje  mastná
  • Mínus je ze ak chcete modelovať stej istej hmoty ktorá vám ostala vonku tak je hmota hutnejsia tak treba deťom pomôcť
  • Ťažšie sa vyberá s plastových teglikov
  • Modelovacia hmota je na 3 deň na vzduchu tvrdá už sa snou nedá modelovať

Konzistencia modelovacej hmoty bola zo začiatku tvrdšia ale po zahriatie v dlaniach sa snou super pracovalo .
Našim dvojickam sa modelovacia hmota veľmi páči.
Veľké plus vidím v tom ze modelovacia hmota nemá žiadnu vôňu.
Ďalšie veľké plus pri modelovacej hmote je to že nepusta farbu a nieje mastná.
Za nás veľká spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 8. novembra 2023

• Deti pracovali samostatne
  • Ľahko sa s ňou pracuje
  • Atraktívna pre deti
  • Veľmi pekne spracovaná aplikácia
  • Zle sa od seba oddeľuje

Hneď na začiatok by som vyzdvihla aplikáciu, kde deti našli podrobné postupy, ako si môžu vytvoriť jednotlivé zvieratká. Deti mohli pracovať samostatne bez pomoci rodičov. Konzistencia plastelíny je vhodná aj pre menšie deti, nie je potrebná sila ľahko sa s ňou pracuje. Jediná nevýhoda plastelíny je ťažké oddeľovanie jednotlivých farieb po vytvorení zvieratka.

Overený zákazník Testuj.to Ester

Pridané: 8. novembra 2023

• Alikacia, konzistencia plasteliny, farby

Hey clay dokaze zabavit aj dieta aj rodica. Velmi sa nam paci to ze na aplikacii si vieme vybrat co budeme modelovat a tam je ku tomu cely navod ktory je velmi napomocny.
Dnes sme skusali prasiatko a priseru. Oboje sa nam robilo velmi dobre, dcere sa to velmi pacilo.
Konzistencia plasteliny je iná ako klasicka a to sa mi paci najviac. Dalsie plus davam nozikom ktore boli v baleni.

Hasbro Play-Doh F1499 Dinosaurie vajcia

Kruzzel 21656 Magická penová plastelína 48 x 10g

Kruzzel 21656 Magická penová plastelína 48 x 10g

Overený zákazník Zdravynakup.sk Tatiana

Pridané: 31. októbra 2023

(naposledy upravené 31. októbra 2023)

Zakúpený v Zdravynakup.sk

• zatiaľ skúsenosť nemám, objednala som to vnúčatám.

neviem o nevýhode

Samotvrdnúca modelovacia hmota JOVI 1000 g biela

Overený zákazník Artmie.sk Ajka

Pridané: 22. októbra 2023

Zakúpený v Artmie.sk

• Dajú sa vytvárať krásne vytvorí
Ses Creative Trblietavý svet zvieratiek z modelíny

Nara Plastelína Neon 6 farieb 120g

Overený zákazník Babymall.sk Zuzana

Pridané: 4. októbra 2023

Zakúpený v Babymall.sk

Skvelá plastelina, nevysicha, nefarbi oblečenie. Jedna z naj plastelin

Zobrazujem 21 - 40 zo 342 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...18